full screen background image

LS Group CZ s.r.o. se zaměřuje na zákazníky z řad středních firem, velkých společností a státních institucí, které hledají efektivní vynaložení prostředků na nákup zboží a služeb v režimu náhradního plnění, tímto se zabývá divize společnosti www.PlnimeNahradne.cz.

PlnímeNáhradně je významný partner mnohých poskytovatelů náhradního plnění tedy chráněných dílen, které nabízejí široké spektrum výrobků a služeb. Chráněné dílny dnes nenabízejí pouze pletené rukavice, nebo ručně malované kalendáře, přesvědčte se s námi!

Našim zákazníkům pomáháme najít takové zboží a služby od chráněných dílen, které pro své podnikání běžně využívají. Díky tomu naši zákazníci nenakupují zbytečnosti překážející ve skladech, ale za své prostředky získají, přesně to co využijí a navíc v režimu náhradního plnění, jako například call centra, pohonné hmoty, tlumočení, luxusní oděvy apod.. Přesně to, co zákazník potřebuje, chráněné dílny nabízejí opravdu téměř všechno, na co si jen vzpomenete, jen musíte vědět, kam pro co jít.

Díky Vašemu nákupu od chráněných dílen pomůžete zdravotně znevýhodněným v uplatnění. A zároveň můžete ušetřit nemalé peníze Vaší společnosti.

Více informací na : www.plnimenahradne.czPartneři